Profil firmy

Polbilding jest prywatną firmą z siedzibą w Zielonej Górze w Polsce. Firma została założona jako podmiot handlujący  węglem hutniczym i koksem przez głównych partnerów, którzy od 2003 roku zajmują się koksem i działają w branży koksowniczej. Zajmujemy się sprzedażą koksu hutniczego o różnych frakcjach  i specyfikacjach, a także sprzedażą węgla koksującego i produktów chemicznych. Jedną z naszych głównych działalności jest dostawa koksu groszku dla przemysłu żelazostopów.

Polbilding korzysta z instalacji do przesiewania koksu strategicznie zlokalizowanych w portach bałtyckich oraz na obszarze ARA. Jesteśmy w stanie przewozić towar  ciężarówkami, transportem kolejowym, barkami  lub statkami w ilościach do 65 tys. MT lub więcej. Polbilding ma dobrą pozycję geograficzną, aby zaspokoić popyt na produkty węglowe w Europie Północnej i Środkowej, co pozwala  na skuteczny dozór łańcucha dostaw towarów z Ukrainy. Wykonujemy również transport morski do odległych rynków Azji i obu Ameryk.

Nasz doświadczony personel zapewnia firmie Polbilding niezawodne dostawy produktów o stałej jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach.

Polbilding posiada silne portfolio, które obejmuje renomowane marki z całego świata. Cenimy długoterminowe relacje, które nawiązaliśmy z naszymi dostawcami i klientami i zapraszamy do przyłączenia się!