Menu Zamknij
Slider

CHEMIA

Nasza firma zajmuje się sprzedażą surowców oraz chemii od początku działalności firmy. Z przeszło 15 letnim doświadczeniem posiadamy rozległą wiedze na temat danego rynku nie tylko w naszym kraju ale  także całej Europie. Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej potrafimy zaspokoić większość potrzeb naszych klientów. Tym co nas wyróżnia jest to współpraca z największymi producentami chemii oraz surowców w Rosji, Ukrainie, Polsce oraz całej Europie. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb odbiorców uwzględniając ich indywidualne potrzeby.

Firma Polbilding współpracuje tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Kładziemy szczególny nacisk aby dostawca miał towar najlepszej jakości oraz w aby był on dostępny w wymaganej ilości zabezpieczając interesy naszych odbiorców. Firma Polbilding posiada stabilną pozycję na rynku dzięki dużemu doświadczeniu  we współpracy z klientami. Dzięki dobrej współpracy większość podpisanych umów mamy na wiele lat do przodu. Świadczy to o zaufaniu i profesjonalizmie. Częste nagrody, w tym „ gazele biznesu” potwierdzają że jesteśmy firma z którą warto współpracować.

W OFERCIE !

Benzol, benzen, parafinę, propylen, fenol, metanol, smoła z węgla kamiennego, pak, bitum, aceton, ług sodowy, siarczan amonu.

DLA KOGO ŚWIADCZYMY USŁUGI?

Zakłady petrochemiczne oraz wszystkie zakłady wykorzystujące różnorodną chemię w swojej produkcji, przetwórstwo przemysłowe, Górnictwo i wydobywanie,

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO ZE SPRAWDZONYMI DOSATAWCAM

 Kładziemy szczególny nacisk aby dostawca miał towar najlepszej jakości oraz w aby był on dostępny w wymaganej ilości zabezpieczając interesy naszych odbiorców